Herhangi bir sorunuz için bizi arayın..

+0380 84512451


Herhangi bir sorunuz için bizi arayın..

+0380 84512451

BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

Doğayı örnek alırsak yanılmayız diye düşündük ve ürünlerimizi doğasını değiştirmeden oluşturduk.

Mercanlar Parke Kereste Kaplama Sanayi Tic. Ltd. Şti. olarak 1984 yılında kurulan firmamız; Orman ürünleri alanında hizmet vermektedir. 1984 yılından bugüne kadar olan tecrübesi ile kalitede öncülük, hizmette kusursuzluk ilkesiyle hizmet vermenin gururunu taşımaktadır. İthal ettiğimiz ürünlerimizin ve var olan üretilen ürünlerin standartlar üzerinde ve stoklu olarak bulundurulması en önemli çalışma prensibimizdir. Projelerinizde, kendi bilgi ve deneyimlerimizle yanınızda olmak, hızlı ve zamanında teslimatla beklentilerinizi karşılamak ve bu çizgide devamlı olarak kendimizi geliştirmek temel hedefimizdir. Online olarak hakkımızda bilgi edinmek, ürünlerimizi incelemek ve sorularınıza yanıt vermek için internet Dünyasında'da yanınızdayız.


GÖREVİMİZ

Şirket olarak öncelikli görevimiz; doğal olanın her geçen gün değer kazandığı günümüzde sektörde eksiksiz hizmet sağlayarak doğal, sağlıklı ve kaliteli ürünleri sizlere sunmaktır. Ahşabın içerdiği doğallığı ve sağlığı işleyerek ekonomik ve kaliteli ürünler oluşturarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak önceliklerimiz arasındadır.

VİZYONUMUZ

Mercanlar Wood olarak öncelikli hedefimiz; sunduğumuz doğal ve sağlıklı ahşap ürünleri olabildiğince çok kişiye ulaştırarak yurt içi ve yurt dışında daha çok sözü geçen bir marka olmaktır. Teknolojik yeniliklerin yakından takip edilerek sistemlerimize uyarlanması sorumluluğu ışığında sektör bilincini arttırarak, katma değerler sunmak her zaman hedeflerimiz arasındadır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

MÜŞTERİLERİMİZE MUHTEŞEM SONUÇ VERME YETENEĞİMİZ.

İletişim