Herhangi bir sorunuz için bizi arayın..

+0380 84512451

Herhangi bir sorunuz için bizi arayın..

+0380 84512451

KAPLAMA ÇEŞİTLERİMİZ

Çam Kaplama
ÇAM KAPLAMA

Çam ağacı, Pinaceae (çamgiller) familyasından Pinus cinsinden orman ağaçlarınıiçeren iğne yapraklı türlere verilen ad. Türkiye’de yetiştiği yerler:Hemen hemen her bölgede. Genç Çam ağaçlarının tacı genellikle konik dalları yatay ve çevrel dizilişlidir.

Meşe KAPLAMA
MEŞE KAPLAMA

Türkiye’deki bütün ormanlarda karışık halde, bazen de ayrı orman halinde bulunur. Özellikle Trakya’da, Marmara ve olu dolaylarında bol meşeye rastlanır. Yetiştiği bölgelerde bazen pelit, bazen de palamut ağıcı diye isimlendirilir. Odunlu ağaçlar grubundandır.

AMERİKAN CEVİZİ KAPLAMA
AMERİKAN CEVİZİ KAPLAMA

Kızıl meşe ağaçları, başka yerlerde ekili olsa da, sadece doğal olarak ve hemen hemen yalnızca Kuzey Amerika'da yetişir. Doğu ABD'nin çoğu bölgesi boyunca karışık sert ağaç ormanlarında yaygın olarak yetişmektedir. Ağaçlar çok uzun boyludur. Kuzeyden güneye yetişen, tümü kızıl meşe sınıflandırmasına giren bir çok alt türü bulunmaktadır.

KAYIN KAPLAMA
KAYIN KAPLAMA

Kayın ağacı açık renkli ve yeknesak gözeneklidir, oldukça sert ve çizilmeye karşı dayanıklı bir türdür. Mercanlar Parke Kereste Kaplama firması olarak doğal ahşap imalat tesislerimizde kayın ağacını işleyerek sayısız tasarımla birbirinden güzel doğal ahşap masa, doğal ahşap sehpa v.b. doğal ahşap ofis mobilyaları ve doğal ahşap ev eşyaları elde ediyoruz.

KIRMIZI MEŞE KAPLAMA
KIRMIZI MEŞE KAPLAMA

Kızıl meşe, hem ev içi kullanım hem de ihracat için oldukça sürdürülebilir bir ağaç olarak görülmekle beraber, akmeşelerden daha fazla olan en büyük tür grubudur.